Kingsize festival
Electronic / House / Tech-house / Eclectic / EDM
Markt, Arnhem - gratis entree
vrijdag 26-04-2024 / 18:00-00:00
zaterdag 27-04-2024 / 12:00-00:00
Lucas & Steve | Sunnery James & Ryan Marciano
Mr Belt & Wezol | Sick Individuals | Sam Collins
Afro bros | Chris Willsman | Cinimin | De La Noise
Dims B2B Kenzsta | Funk D | Grimix | Lizzy Soundsystem
Marco Nobel | Raymundo | RSCL | Sebastian Bronk | Vanillaz
Voster & Gallardo | Waldo | WeDamnZ | Mc Me
Zino with the sticks
FLOW Festival
Techhouse / House
Vrijdag betaalde toegang – Zaterdag gratis toegang
MUSIS & MUSIS PARK, arnhem
vrijdag 26-04-2024 / 18:00-00:00
zaterdag 27-04-2024 / 12:00-00:00
Franky Rizardo | wAFF | Rossi. | Max Dean | Luke Dean | Prunk AJ Christou | Ammé | Daniel Williamsen | De Sluwe Vos | Easttown | Frannky Rizardo | Jasper Fioole | Luke Dean | Max Dean | Prunk | Rob Stillekens | Swindeep | wAFF
ORANGE FEVER
Disco / 80s / 90s / Soul / Hits
jansplein, Arnhem - gratis entree
vrijdag 26-04-2024 / 19:00-00:00
zaterdag 27-04-2024 / 12:00-00:00
HITS ‘N TITS | Saxofonist (Zeth On Sax) | MC JAYJAY
DJ PATRICIA PRESENTS SOULTRAIN | Okina De Ville
DISCO SOUND MACHINE | ROB SPIJKER | BRUZE D’ANGELO
JAY THE DJ | LOURENZ | GEMINO | BRETT
Free Your Mind
House / Techno
Nelson Mandelabrug, arnhem - gratis entree
vrijdag 26-04-2024 / 18:00-00:00
zaterdag 27-04-2024 / 18:00-00:00
BENNY RODRIGUES | JORIS VOORN | MICHEL DE HEY OLIVIER WEITER | SHERAFATIS | SHLØMO | STAN CHTIST | VE/RA VLADO
Korenmarkt Megacafé
Nederlandstalig feest
Korenmarkt, Arnhem - gratis entree
vrijdag 26-04-2024 / 18:00-00:00
zaterdag 27-04-2024 / 12:00-00:00
Samantha Steenwijk | John West | Yves Berendse Danny Froger | René Karst | Bryan Stricker Pascal Redeker | Bart van Dishoeck | Feest deejays
Matrixx Oranjefeest
De gezelligste feesthits en guilty pleasures van toen en nu!
De trans, Arnhem - gratis entree
vrijdag 26-04-2024 / 19:00-00:00
zaterdag 27-04-2024 / 12:00-00:00
Snollebollekes | Marco Schuitmaker | Roxy Dekker
Bram Stefan en Sean | Vieze Jack | Het Feestteam
Jan Biggel | Qmusic Het Foute Uur met Menno Barreveld
Tom van der Weerd | Barry Fest | Lampegastuh
Sjieke Bazen | Kruzo | Lanterfantje | Sylvie Thijs
Hitmaestro | Vince Smix
Classen Live Buiten
Blues / Rock / Soul & Funk / Rumba Flamenca / Latin
Mediterrane wereldmuziek / Nederpop
Beekstraat 25, Arnhem - gratis entree
vrijdag 26-04-2024 / 18:00-00:00
zaterdag 27-04-2024 / 13:00-00:00
Ivangh & The Nightcats | 4-THE-GROOVE
Bandera Latina | Stockbrood
Café 't Moorgat
Rockabilly / Pop / Rock
Ruiterstraat 35, arnhem - gratis entree
vrijdag 26-04-2024 / n.v.t.
zaterdag 27-04-2024 / 14:00-23:00
Kelly Cats | The Evergreens | Three of a kind Moonspark
Heeren van Aemstel
Gezellig / Feest
Kortestraat 17, Arnhem - gratis entree
vrijdag 26-04-2024 / n.v.t.
zaterdag 27-04-2024 / 12:00-00:00
DJ Galaxy | Duo Lang en Breed | Jeroen Visser
Toos, Roos en Coos | Etienne Alvares
Otto Lagerfett | Surprise Act
SV. Quercus
Indiepop / Pop / Rock
Rijnstraat 64, Arnhem - gratis entree
vrijdag 26-04-2024 / 21:00-04:00
zaterdag 27-04-2024 / 14:30-02:00
Rejected | dj tjenses | April: The classic band Ministerie van Muziek | Joey Delvaro
Jansplaats Dansplaats
Hits van nu / Disco / Dance / Hollands
jansplaats, Arnhem
vrijdag 26-04-2024 / 18:00-00:00
zaterdag 27-04-2024 / 12:00-00:00
Dave van Well | Lawineboys | DJ Wilco | DJ Roel Staarink DJ Bruno Sciaroni | Wayland & Falko on sax
DJ Mike It Loud | DJ Nick | Moved by Margot
zafvino
Club / House / Deephouse
Zwanenstraat 22, Arnhem - gratis entree
vrijdag 26-04-2024 / N.v.t.
zaterdag 27-04-2024 / 18:00-00:00
Hyl & Pas | Dj Jay | Rob Spijker
Arnhem Live
Live Artists / Cover Bands / Rock / Soul / Funk / Pop
Korenmarkt Achterplein, Arnhem - gratis entree
vrijdag 26-04-2024 / 18:00-00:00
zaterdag 27-04-2024 / 12:00-00:00
Waylon | MainzMusic | Soultrain Live | Platenbak van PA Mama Juke | King Vincent | Neon
Oranje Koffiehuis
Jaren 60 / 70
Koningstraat, Arnhem - gratis entree
vrijdag 26-04-2024 / n.v.t.
zaterdag 27-04-2024 / 15:00-18:00
Groep Ruych | sinds 1966 | voor de 10e maal